Menu toggle

Witamy

UŻYWANE CZĘŚCI ZAMIENNE DO SEAT

WŁAŚNIE TERAZ 47.060 Dostępnych części

Wybierz swój model

Szukaj według OEM, kodu silnika itp.

UŻYWANE CZĘŚCI ZAMIENNE DO SEAT

WŁAŚNIE TERAZ 47.060 Dostępnych części

Wybierz swój model

Największy wybór części zamiennych w Europie

Bezpłatna i szybka dostawa

Pełna polityka zwrotów

Wybierz swój model

1. Dlaczego powinienem kupować oryginalne, używane części samochodowe Seat od Autoparts24?

2. Ile części samochodowych Seat jest dostępnych w Autoparts24?

3. Jak rozpoznać oryginalne części Seat w Autoparts24?

4. O czym należy pamiętać w przypadku elektronicznych części do foteli?

5. Czy części Seat są kompatybilne z innymi markami Grupy VAG?

6. Dlaczego Autoparts24 jest lepszym wyborem niż lokalny skład złomu?

7. Jak możesz się upewnić, że część Seat pasuje do Twojego pojazdu?

8. Jak znaleźć części samochodowe Seat w katalogu Autoparts24?

9. Jak znaleźć numer części do mojego konkretnego modelu i rocznika Seata?

10. Gdzie mogę znaleźć numer części na części samochodowej Seat?

11. Czy istnieją różnice w jakości między oryginalnymi i nieoryginalnymi częściami do Seata?

12. Jakie ryzyko wiąże się z używaniem używanych części w moim Seacie?

13. Na co muszę zwrócić uwagę przy zakupie używanych części zamiennych do Seat?

14. Jak rozpoznać podrobione oryginalne części Seat?

15. Jak wypadają ceny używanych części Seat na tle innych marek samochodów?

16. Jak wypada ogólna jakość używanych części samochodowych Seat w porównaniu do innych marek?

17. Jak wypada ogólna jakość używanych silników Seat na tle innych marek pod względem ogólnej żywotności/wydajności?

18. Jak wypada ogólna jakość używanych skrzyń biegów Seat w porównaniu z innymi markami pod względem ogólnej żywotności/wydajności?

19. Jak mogę się dowiedzieć, czy część zamienna Seat jest objęta wycofaniem?

20. Czy istnieje gwarancja na używane części zamienne Seat?

21. Dlaczego ceny części samochodowych do Seat w Autoparts24 są tak korzystne?

22. Jakie korzyści oferuje Autoparts24 hurtownikom i warsztatom?

23. Jak bezpieczne i przyjazne dla klienta są zakupy w Autoparts24?

24. Dlaczego powinieneś wybrać Autoparts24 dla swoich części samochodowych Seat?

25. W jakich krajach produkowane są części samochodowe Seat?

26. Z usług jakich dostawców oryginalnych części samochodowych korzysta Seat?

27. Jakie są najpopularniejsze serie/modele Seata?

28. Jaka jest historia Seata?

Dlaczego powinienem kupować oryginalne, używane części samochodowe Seat od Autoparts24?

autoparts24.pl to niezawodny dostawca wysokiej jakości używanych części samochodowych do Seat. Nasz obszerny magazyn części zamiennych pochodzi bezpośrednio z centrum recyklingu samochodów i oferuje szeroki wybór w konkurencyjnych cenach.

Ile części samochodowych Seat jest dostępnych w Autoparts24?

Autoparts24 posiada 52 592 części samochodowych Seat, które sprowadzamy bezpośrednio od 120 firm zajmujących się recyklingiem pojazdów w Niemczech i Europie. Tak duża liczba dostępnych części oferuje właścicielom Seat zróżnicowany wybór i zwiększa prawdopodobieństwo szybkiego i łatwego znalezienia potrzebnej części zamiennej.

Jak rozpoznać oryginalne części Seat w Autoparts24?

Oryginalne numery Seat są zazwyczaj kombinacją cyfr i liter, ale nie zawsze. Ostatnia litera oryginalnego numeru wskazuje, jak stara jest część – zaczynając od “A” dla pierwszej wersji, a następnie “B” dla następnej aktualizacji i tak dalej.

O czym należy pamiętać w przypadku elektronicznych części do foteli?

W przypadku elektronicznych części Seat nie wystarczy zgodność oryginalnego numeru. Wersja oprogramowania musi być identyczna. Zapewnia to porównanie trzycyfrowego kodu w pojeździe dawcy i biorcy. Autoparts24 może pomóc w ustaleniu, czy dana część jest kompatybilna z trzycyfrowym kodem pojazdu.

Czy części Seat są kompatybilne z innymi markami Grupy VAG?

Tak, wiele części Seat jest kompatybilnych z innymi pojazdami Grupy VAG, w tym Skoda, Audi, Porsche i VW. Ta kompatybilność rozszerza możliwości właścicieli Seatów w zakresie znalezienia odpowiedniej części zamiennej.

Dlaczego Autoparts24 jest lepszym wyborem niż lokalny skład złomu?

Autoparts24 oferuje nowoczesną alternatywę dla tradycyjnych lokalnych złomowisk. Nasi klienci wolą wygodnie wyszukiwać używane części online, ponieważ Autoparts24 oferuje znacznie szerszy wybór części do Seat niż większość lokalnych dostawców. Autoparts24 oferuje również możliwość zwrotu i 2-letni okres gwarancji.

Jak możesz się upewnić, że część Seat pasuje do Twojego pojazdu?

Dzięki możliwości znalezienia używanych części z numerem VIN/podwozia lub numerem OEM twojego Seata, Autoparts24 minimalizuje ryzyko nieprawidłowego zakupu i zapewnia wysoką dokładność dopasowania części zamiennych.

Jak znaleźć części samochodowe Seat w katalogu Autoparts24?

Nasz przyjazny dla użytkownika katalog umożliwia wyszukiwanie konkretnie potrzebnej części Seat za pomocą numeru VIN, numeru klucza lub numeru OEM, dzięki czemu wyszukiwanie jest wydajne i ukierunkowane.

Jak znaleźć numer części do mojego konkretnego modelu i rocznika Seata?

Profesjonalne warsztaty mogą znaleźć numer części dla konkretnego modelu Seata i roku produkcji, korzystając z elektronicznego systemu informacji o naprawach i warsztatach. Na Autoparts24 profesjonaliści i klienci prywatni mogą znaleźć odpowiednią część Seat za pomocą funkcji wyszukiwania.

Gdzie mogę znaleźć numer części na części samochodowej Seat?

Numer części na części samochodowej Seat można często znaleźć w formie naklejki lub na banderoli. Numer jest również wytłoczony na niektórych częściach Seat. Seat używa systemu z 9-częściowymi numerami części. W większości przypadków numery są analogiczne do tych w grupie VW.

Czy istnieją różnice w jakości między oryginalnymi i nieoryginalnymi częściami do Seata?

Z pewnością mogą występować różnice w jakości między oryginalnymi i zamiennymi częściami do Seata. Seat i powiązana z nim Grupa Volkswagen przywiązują dużą wagę do dopasowania i jakości podczas opracowywania części. Ten standard jakości jest czasami niewystarczający w przypadku replik.

Jakie ryzyko wiąże się z używaniem używanych części w moim Seacie?

Nie ma prawie żadnego ryzyka związanego z używaniem używanych części Seat, o ile przestrzega się kilku punktów. Na przykład, używana część Seat musi być całkowicie nienaruszona i dobrej jakości. Partnerzy Autoparts24 sprawdzają oferowane części zamienne Seat przed ich sprzedażą.

Na co muszę zwrócić uwagę przy zakupie używanych części zamiennych do Seat?

Kupując używane części zamienne do Seata, zwróć uwagę na numery części, stan i przebieg. Seat korzysta z gamy VW dla wielu części samochodowych, co oznacza, że wiele części jest identycznych. Niektóre części Seat są montowane tylko w określonych wariantach modeli.

Jak rozpoznać podrobione oryginalne części Seat?

Podrobione oryginalne części Seat można rozpoznać po różnych cechach. Często brakuje logo Seat lub numeru części. Zauważalna jest również zbyt korzystna cena. Jeśli logo VW jest ukryte pod logo Seat, niekoniecznie oznacza to podróbkę.

Jak wypadają ceny używanych części Seat na tle innych marek samochodów?

Ceny używanych części Seat są uważane za korzystne w porównaniu do innych marek samochodów. Na przykład, pompa wodna do popularnego Seata Ibizy jest dostępna w Autoparts24 od około 50 euro. Używane pompy wody do VW Golfa lub Mercedesa Klasy A są często nieco droższe.

Jak wypada ogólna jakość używanych części samochodowych Seat w porównaniu do innych marek?

Rzadko jest coś nie tak z ogólną jakością używanych części samochodowych do Seat. Części do Seat pochodzą albo od VW Group, albo od lokalnych dostawców hiszpańskiego producenta samochodów. Części do Seat nie muszą unikać porównania z innymi markami samochodów.

Jak wypada ogólna jakość używanych silników Seat na tle innych marek pod względem ogólnej żywotności/wydajności?

Jakość używanych silników Seat jest ogólnie uważana za dobrą pod względem ogólnej żywotności i przebiegu. Seat często wykorzystuje wypróbowaną i przetestowaną gamę silników Volkswagena w swoich modelach pojazdów. Używane silniki Seat TDI i TSI działają równie dobrze, jak te od VW.

Jak wypada ogólna jakość używanych skrzyń biegów Seat w porównaniu z innymi markami pod względem ogólnej żywotności/wydajności?

Jakość używanych skrzyń biegów Seat pod względem ogólnej żywotności i przebiegu jest uważana za dobrą w porównaniu z innymi markami samochodów. Seat korzysta głównie ze sprawdzonych manualnych skrzyń biegów i skrzyń biegów DSG z Grupy Volkswagen. Jakość jest porównywalna.

Jak mogę się dowiedzieć, czy część zamienna Seat jest objęta wycofaniem?

Seat czasami ogłasza bezpośrednio na swojej stronie internetowej, czy część zamienna Seat podlega wycofaniu z rynku. Na przykład wycofanie poduszek powietrznych producenta Takata zainstalowanych w Seat. Ponadto niemiecki Federalny Urząd Transportu Samochodowego wymienia wycofane części Seat w swojej bazie danych.

Czy istnieje gwarancja na używane części zamienne Seat?

Okres gwarancji na używane części zamienne Seat wynosi zazwyczaj 12 miesięcy, co odpowiada minimalnemu okresowi gwarancji. Jednak Autoparts24 oferuje 24-miesięczną gwarancję na wszystkie części, co jest bardzo nietypowe w tej branży.

Dlaczego ceny części samochodowych do Seat w Autoparts24 są tak korzystne?

Dzięki naszemu zaangażowaniu w recykling części samochodowych, jesteśmy w stanie zaoferować części zamienne do Seat w korzystnych cenach. Zapewnia to opłacalne rozwiązanie do konserwacji i naprawy pojazdu.

Jakie korzyści oferuje Autoparts24 hurtownikom i warsztatom?

Autoparts24 służy zarówno hurtownikom, jak i warsztatom jako niezawodne źródło części samochodowych do Seat. Nasze korzystne ceny i duży wybór sprawiają, że jesteśmy idealnym partnerem.

Jak bezpieczne i przyjazne dla klienta są zakupy w Autoparts24?

Autoparts24 oferuje bezpieczne metody płatności, bezpłatną wysyłkę, kompleksową politykę zwrotów i niemieckojęzyczną obsługę klienta, dzięki czemu zakupy są tak bezpieczne i wygodne, jak to tylko możliwe.

Dlaczego powinieneś wybrać Autoparts24 dla swoich części samochodowych Seat?

Nasz “Wybitny” wynik w TrustPilot podkreśla nasze zaangażowanie w zadowolenie klienta i jakość. Wybierz Autoparts24, aby uzyskać niezawodne, wygodne i ekonomiczne rozwiązanie dla wszystkich potrzeb związanych z częściami samochodowymi do Seat.

W jakich krajach produkowane są części samochodowe Seat?

Części samochodowe Seat są produkowane w różnych krajach. Jednak hiszpański producent samochodów kładzie szczególny nacisk na produkcję części samochodowych w Hiszpanii. Seat ogłosił zamiar dalszego wzmocnienia swojej sieci dostawców w Hiszpanii w celu skrócenia łańcuchów dostaw.

Z usług jakich dostawców oryginalnych części samochodowych korzysta Seat?

Seat korzysta z usług różnych producentów części jako dostawców oryginalnych części samochodowych. Wiele części jest takich samych jak w przypadku spółki macierzystej VW i są one wykorzystywane w pojazdach obu marek. Seat polega na głównych dostawcach, takich jak Continental, Autoneum i Johnson Controls.

Jakie są najpopularniejsze serie/modele Seata?

Najpopularniejsze modele Seata to Seat Ibiza i Seat Leon. Według statystyk rejestracyjnych niemieckiego Federalnego Urzędu Transportu Samochodowego, model Leon był najczęściej rejestrowanym Seatem w 2023 roku. Na całym świecie Seat sprzedał najwięcej Seatów Arona w 2023 roku.

Jaka jest historia Seata?

Historia Seata rozpoczyna się w 1950 roku, kiedy to Seat po raz pierwszy zbudował licencjonowane modele Fiata. Licencjonowane modele Volkswagena zostały dodane w latach 80-tych. Seat stał się częścią Grupy Volkswagen w 1986 roku. Obecnie Seat jest jedynym w pełni kompleksowym producentem samochodów w Hiszpanii.

Jaki rodzaj dostawy powinienem wybrać?

shipping iconPrzesyłka ekspresowa

Ta opcja sprawdza się najlepiej, gdy dana przesyłka ma zostać dostarczona pod wskazany adres w jak najkrótszym czasie. Wybierając dostawę ekspresową, zamówiona część używana zostanie doręczona za dodatkową opłatą w ciągu 1-2 dni roboczych.

shipping iconPrzesyłka standardowa

Koszty tego rodzaju przesyłki są już wliczone w cenę każdego oferowanego przez nas towaru. Wybierając dostawę standardową, zamówiona część używana zostanie doręczona bezpłatnie w ciągu 3-5 dni roboczych.

 • SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) - Kierunkowskaz – przedni błotnik
  Kierunkowskaz – przedni błotnik SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8)
  • Numery oryginalne: 6L0949117A,
   6L0949117A
  • Pozycja: Strona lewa
  • Przebieg/km: 134100
  • Rok produkcji: 2008
  • Numer części: D_0122_2231739
  Więcej informacji
  285,64 PLN Nie dotyczy VAT: 232,23 Dostawa: 4-5 dni robocze Dodaj do koszyka
  Dostawa ekspresowa może być dokupiona
 • SEAT AROSA (6H) - Przełączniki różne
  Przełączniki różne SEAT AROSA (6H)
  • Numery oryginalne: 6K1959621A,
   SEAT,6K1959621A,
   6K1959621A
  • Przebieg/km: 96000
  • Rok produkcji: 1997
  • Numer części: F_0001_97694
  Więcej informacji
  168,83 PLN Nie dotyczy VAT: 137,26 Dostawa: 2-3 dni robocze Dodaj do koszyka
  Dostawa ekspresowa może być dokupiona
 • SEAT IBIZA Mk III (6L1) - Podświetlenie tablicy rejestracyjnej
  Podświetlenie tablicy rejestracyjnej SEAT IBIZA Mk III (6L1)
  • Numery oryginalne: 5P0943021,
   SEAT,5P0943021,
   5P0943021
  • Pozycja: Strona lewa
  • Przebieg/km: 68090
  • Rok produkcji: 2009
  • Numer części: F_0001_191850
  Więcej informacji
  168,83 PLN Nie dotyczy VAT: 137,26 Dostawa: 2-3 dni robocze Dodaj do koszyka
  Dostawa ekspresowa może być dokupiona
 • SEAT AROSA (6H) - Przełączniki różne
  Przełączniki różne SEAT AROSA (6H)
  • Numery oryginalne: 6K1959621A,
   SEAT,6K1959621A,
   6K1959621A
  • Przebieg/km: 160370
  • Rok produkcji: 1999
  • Numer części: F_0001_206569
  Więcej informacji
  168,83 PLN Nie dotyczy VAT: 137,26 Dostawa: 2-3 dni robocze Dodaj do koszyka
  Dostawa ekspresowa może być dokupiona
 • SEAT AROSA (6H) - Przełączniki różne
  Przełączniki różne SEAT AROSA (6H)
  • Numery oryginalne: 6K1959621A,
   SEAT,6K1959621A,
   6K1959621A
  • Przebieg/km: 109982
  • Rok produkcji: 1997
  • Numer części: F_0001_169180
  Więcej informacji
  168,83 PLN Nie dotyczy VAT: 137,26 Dostawa: 2-3 dni robocze Dodaj do koszyka
  Dostawa ekspresowa może być dokupiona
 • SEAT IBIZA Mk II (6K1) - Przełączniki różne
  Przełączniki różne SEAT IBIZA Mk II (6K1)
  • Numery oryginalne: 6K1959621A,
   SEAT,6K1959621A,
   6K1959621A
  • Przebieg/km: 121530
  • Rok produkcji: 1998
  • Numer części: F_0001_129794
  Więcej informacji
  168,83 PLN Nie dotyczy VAT: 137,26 Dostawa: 2-3 dni robocze Dodaj do koszyka
  Dostawa ekspresowa może być dokupiona
 • SEAT IBIZA Mk IV (6J5, 6P1) - Podświetlenie tablicy rejestracyjnej
  Podświetlenie tablicy rejestracyjnej SEAT IBIZA Mk IV (6J5, 6P1)
  • Numery oryginalne: 3D0943021A,
   SEAT,3D0943021A,
   3D0943021A
  • Pozycja: Strona lewa
  • Przebieg/km: 77000
  • Numer części: F_0001_239691
  Więcej informacji
  168,83 PLN Nie dotyczy VAT: 137,26 Dostawa: 2-3 dni robocze Dodaj do koszyka
  Dostawa ekspresowa może być dokupiona
 • SEAT IBIZA Mk IV (6J5, 6P1) - Podświetlenie tablicy rejestracyjnej
  Podświetlenie tablicy rejestracyjnej SEAT IBIZA Mk IV (6J5, 6P1)
  • Numery oryginalne: 3D0943021A,
   SEAT,3D0943021A,
   3D0943021A
  • Pozycja: Strona prawa
  • Przebieg/km: 77000
  • Numer części: F_0001_239692
  Więcej informacji
  168,83 PLN Nie dotyczy VAT: 137,26 Dostawa: 2-3 dni robocze Dodaj do koszyka
  Dostawa ekspresowa może być dokupiona
 • SEAT IBIZA Mk III (6L1) - Podświetlenie tablicy rejestracyjnej
  Podświetlenie tablicy rejestracyjnej SEAT IBIZA Mk III (6L1)
  • Numery oryginalne: 5P0943021,
   SEAT,5P0943021,
   5P0943021
  • Pozycja: Strona lewa
  • Przebieg/km: 95094
  • Rok produkcji: 2007
  • Numer części: F_0001_205827
  Więcej informacji
  168,83 PLN Nie dotyczy VAT: 137,26 Dostawa: 2-3 dni robocze Dodaj do koszyka
  Dostawa ekspresowa może być dokupiona
 • SEAT IBIZA Mk III (6L1) - Podświetlenie tablicy rejestracyjnej
  Podświetlenie tablicy rejestracyjnej SEAT IBIZA Mk III (6L1)
  • Numery oryginalne: 5P0943021,
   SEAT,5P0943021,
   5P0943021
  • Pozycja: Strona prawa
  • Przebieg/km: 95094
  • Rok produkcji: 2007
  • Numer części: F_0001_205828
  Więcej informacji
  168,83 PLN Nie dotyczy VAT: 137,26 Dostawa: 2-3 dni robocze Dodaj do koszyka
  Dostawa ekspresowa może być dokupiona