Menu toggle

Witamy

O Autoparts24

Pomysł zbierania zużytych części zamiennych z różnych rozdrabniaczy samochodowych i sprzedawania ich za granicę pojawił się już w 2005 roku. Autoparts24 chciało, aby klient mógł tanio i wygodnie znaleźć odpowiednie używane części zamienne na jednym i tym samym rynku.

Jakość

Na przestrzeni lat zakontraktowaliśmy starannie wyselekcjonowane rębaki samochodowe. Najpierw w Danii i Szwecji – później rozszerzyliśmy działalność m.in. na Niemcy i Francję, a dziś odbieramy części od ponad 100 dostawców w kilku krajach Europy, z których zatwierdzone i przetestowane części zamienne są codziennie wysyłane do klientów na całym świecie. Liczba części zamiennych w sklepie rośnie i dziś jesteśmy jednym z największych w Europie internetowych rynków sprzedaży używanych oryginalnych części zamiennych.

Obsługa klienta

Dla nas ważne jest, aby nasi klienci mogli do nas dotrzeć, dlatego nasza międzynarodowa obsługa klienta w Kopenhadze jest gotowa świadczyć usługi i pomoc w kilku różnych językach. Oferujemy pełne prawo do zwrotu i takie samo prawo do reklamacji, jak przy zakupie nowej części zamiennej.

Nasz cel

Naszym celem nie jest bycie największym, ale najlepszym pod względem jakości i zadowolenia klienta.

Szczegóły firmy

Tomsgaardsvej 19, 1.
DK 2400 Copenhagen
Dania

Numer identyfikacji podatkowej: DK 39 89 47 26

Zarządzanie

Troels Meier & Jesper Kristoffersen

Obsługa klienta

Zapraszam do nas zadzwonić na +44(0)2036301208

lub wyślij do nas e-mail na adres service@autoparts24.pl

Poniedziałek - Czwartek: 8.30 — 15.30
Piątek: 9.00 — 15.30