Menu toggle

Witamy

O Autoparts24

Pomysł stworzenia cyfrowej platformy sprzedaży oryginalnych, używanych części samochodowych oferowanych przez stacje złomowania i recyklingu pojazdów z różnych Państw, oraz jej udostępnienie na skalę międzynarodową pojawił się już w 2005 roku. To właśnie wtedy firma Autoparts24 postawiła sobie za cel oddanie w ręce odbiorców łatwego w obsłudze systemu wyszukiwania i zamawiania oryginalnych, używanych auto części pochodzących z demontażu pojazdów w Europie.

Jakość

Na przestrzeni lat nawiązaliśmy współpracę z wieloma autoryzowanymi stacjami demontażu pojazdów. Najpierw w Danii i Szwecji, następnie rozszerzyliśmy swoją działalność m.in. na Niemcy i Francję. Obecnie mamy w ofercie bogaty asortyment oryginalnych, sprawnie działających używanych części samochodowych od ponad 100 dostawców w kilku krajach Europy. Liczba elementów używanych dostępnych na naszej stronie internetowej stale rośnie. Już dzisiaj jesteśmy jedną z największych w Europie cyfrowych platform sprzedaży oryginalnych, używanych auto części. Oferowane przez nas produkty zostają codziennie wysyłane do klientów na całym świecie.

Dział obsługi klienta

Nadrzędną ambicją Autoparts24 jest digitalizacja, umiędzynarodowienie rynku auto złom a przede wszystkim zapewnienie klientom szerokiego dostępu do oryginalnych, używanych auto części, które można łatwo i szybko kupić oraz dostarczyć bez względu na to, gdzie zostają one nabyte. Z jednej strony obsługujemy więc nabywców (warsztaty samochodowe oraz osoby prywatne), a z drugiej punkty złomowania pojazdów, którym oddajemy do dyspozycji platformę zbytu o międzynarodowym zasięgu. Naszym zadaniem jest zapewnienie efektywnej komunikacji obu stron. Nasz Dział Obsługi Klienta z siedzibą w Kopenhadze oferuje znakomitą jakość usług i to w kilku językach: angielskim, niemieckim, francuskim, duńskim, holenderskim, szwedzkim oraz norweskim. Swoim klientom zapewniamy pełne prawo do zwrotu nabytego towaru i takie samo prawo do reklamacji, jak przy zakupie nowej części zamiennej.

Nasz cel

W Autoparts24 stawiamy na pierwszym miejscu nie tylko najwyższą jakość oferowanych auto części, ale przede wszystkim pierwszorzędną obsługę i ogólną satysfakcję klientów.

Szczegóły firmy

Tomsgaardsvej 19, 1.piętro
DK 2400 Kopenhaga
Dania

NIP: DK 39 89 47 26

Zarząd

Troels Meier & Jesper Kristoffersen

Dział obsługi klienta

Zadzwoń do nas pod numer: +45 38 74 04 48

Napisz e-mail na adres: service@autoparts24.pl

Poniedziałek - Czwartek: 8.30 — 15.30
Piątek: 9.00 — 15.30