Menu toggle

Witamy

UŻYWANE CZĘŚCI ZAMIENNE DO CHEVROLET

WŁAŚNIE TERAZ 26.643 Dostępnych części

Wybierz swój model

Szukaj według OEM, kodu silnika itp.

UŻYWANE CZĘŚCI ZAMIENNE DO CHEVROLET

WŁAŚNIE TERAZ 26.643 Dostępnych części

Wybierz swój model

Największy wybór części zamiennych w Europie

Bezpłatna i szybka dostawa

Pełna polityka zwrotów

Wybierz swój model

1. Dlaczego warto kupować oryginalne, używane części samochodowe do Chevroleta na Autoparts24?

2. Ile części samochodowych Chevrolet jest dostępnych w Autoparts24?

3. Dlaczego Autoparts24 jest najlepszym źródłem części samochodowych do Chevrolet?

4. Jak znaleźć odpowiednią część do Chevroleta w Autoparts24?

5. Jak korzystać z katalogu Autoparts24 części do Chevroleta?

6. Dlaczego ceny części samochodowych do Chevroleta w Autoparts24 są tak atrakcyjne?

7. Jakie korzyści oferuje Autoparts24 hurtownikom i warsztatom?

8. Jak szeroki jest wybór silników i skrzyń biegów do Chevroleta w Autoparts24?

9. Jak bezpieczne i przyjazne dla klienta są zakupy w Autoparts24?

10. Jak znaleźć numer części dla mojego konkretnego modelu i rocznika Chevroleta?

11. Gdzie mogę znaleźć numer części na części samochodowej Chevroleta?

12. Czy istnieją różnice w jakości między oryginalnymi i zamiennymi częściami do Chevroleta?

13. Na co należy zwrócić uwagę przy zakupie używanych części zamiennych do Chevroleta?

14. Jak mogę zidentyfikować podrobione części do Chevroleta?

15. Jak kształtują się ceny używanych części Chevrolet w porównaniu do innych marek samochodów?

16. Jaka jest ogólna jakość używanych części samochodowych Chevrolet w porównaniu do innych marek?

17. Jaka jest ogólna jakość używanych silników Chevroleta pod względem ogólnej trwałości/wydajności w porównaniu do innych marek?

18. Jak wypada ogólna jakość używanych skrzyń biegów Chevroleta w porównaniu z innymi markami pod względem ogólnej żywotności/ przebiegu?

19. Jak mogę się dowiedzieć, czy część zamienna Chevroleta jest objęta wycofaniem?

20. Czy istnieje gwarancja na używane części zamienne Chevroleta?

21. W jakich krajach produkowane są części samochodowe Chevrolet?

22. Którzy dostawcy używają Chevroleta do produkcji oryginalnych części samochodowych?

23. Jaka jest historia marki Chevrolet?

Dlaczego warto kupować oryginalne, używane części samochodowe do Chevroleta na Autoparts24?

autoparts24.pl to wiodący internetowy rynek wysokiej jakości używanych części do Chevroleta. Nasza szeroka gama oryginalnych części oferuje doskonały wybór i jakość w porównaniu z lokalnymi punktami recyklingu samochodów lub złomowiskami.

Ile części samochodowych Chevrolet jest dostępnych w Autoparts24?

Autoparts24 oferuje 26 952 części samochodowych Chevrolet, starannie dobranych spośród 120 naszych dostawców części zamiennych w Niemczech i Europie. Ta imponująca liczba części gwarantuje, że masz duże szanse na znalezienie u nas potrzebnej części zamiennej do swojego Chevroleta.

Dlaczego Autoparts24 jest najlepszym źródłem części samochodowych do Chevrolet?

Autoparts24 służy jako rynek recyklingu pojazdów, na którym można znaleźć, porównać i kupić używane części samochodowe online. Nasza platforma oferuje wygodną i kompleksową alternatywę dla lokalnego złomowiska, ze znacznie większym wyborem części do Chevroleta.

Jak znaleźć odpowiednią część do Chevroleta w Autoparts24?

W Autoparts24 możesz znaleźć używane części Chevroleta po numerze VIN/podwozia i numerze OEM. To wyszukiwanie pozwala zidentyfikować dokładnie tę część, która jest kompatybilna z Twoim pojazdem, minimalizując ryzyko dokonania niewłaściwego zakupu.

Jak korzystać z katalogu Autoparts24 części do Chevroleta?

Nasz katalog umożliwia precyzyjne wyszukiwanie za pomocą numeru VIN, numeru klucza lub numeru OEM, aby szybko i skutecznie znaleźć odpowiednią część do Chevroleta. Ta funkcja znacznie ułatwia wyszukiwanie i oszczędza czas.

Dlaczego ceny części samochodowych do Chevroleta w Autoparts24 są tak atrakcyjne?

Dzięki naszemu zaangażowaniu w recykling części samochodowych możemy zaoferować części zamienne do Chevroleta w korzystnych cenach. Takie ceny sprawiają, że zakup części zamiennych do Chevroleta w Autoparts24 jest bardzo opłacalnym rozwiązaniem.

Jakie korzyści oferuje Autoparts24 hurtownikom i warsztatom?

Autoparts24 jest cennym partnerem zarówno dla hurtowników, jak i warsztatów potrzebujących wysokiej jakości części samochodowych do Chevroleta. Nasz szeroki wybór i konkurencyjne ceny pomagają oferować klientom wysokiej jakości oryginalne części.

Jak szeroki jest wybór silników i skrzyń biegów do Chevroleta w Autoparts24?

Autoparts24 oferuje szeroką gamę silników z kodem silnika i skrzyń biegów z kodem skrzyni biegów do Chevrolet, z których wiele pochodzi bezpośrednio z regeneracji. Ta różnorodność gwarantuje, że możesz znaleźć wysokiej jakości zamienniki silników i skrzyń biegów, które są odpowiednie dla Twojego Chevroleta.

Jak bezpieczne i przyjazne dla klienta są zakupy w Autoparts24?

Gwarantujemy bezpieczne metody płatności, bezpłatną wysyłkę, kompleksową politykę zwrotów i niemieckojęzyczną obsługę klienta przez e-mail i telefon. Nasz “Wybitny” wynik w TrustPilot odzwierciedla nasze zaangażowanie w zadowolenie klienta i jakość usług. Wybierz Autoparts24 dla swoich części samochodowych do Chevroleta i ciesz się korzyściami płynącymi z naszego szerokiego wyboru, niskich cen i doskonałej obsługi klienta. Odwiedź autoparts24.pl i odkryj najlepsze źródło części do Chevroleta.

Jak znaleźć numer części dla mojego konkretnego modelu i rocznika Chevroleta?

Numer części dla każdego konkretnego modelu i rocznika Chevroleta jest rejestrowany przez Chevroleta jako unikalny identyfikator części samochodowej. Można go znaleźć na samej części lub na opakowaniu części. Jeśli żadna z tych opcji nie prowadzi do pożądanego rezultatu, dokumentacja towarzysząca pomoże go znaleźć. W szczególności dowód rejestracyjny pojazdu i dowód rejestracyjny zawierają ważne informacje.

Gdzie mogę znaleźć numer części na części samochodowej Chevroleta?

Numer części jest wyfrezowany lub wybity na części Chevroleta. Wyjątkiem są części zamienne wykonane z materiałów, które są zbyt miękkie lub kruche dla tej metody. W tym miejscu znajduje się odpowiednia naklejka. Jest ona oznaczona skrótem OE lub OEM, po którym następuje numer.

Czy istnieją różnice w jakości między oryginalnymi i zamiennymi częściami do Chevroleta?

Różnice w jakości między oryginalnymi i zamiennymi częściami do Chevroleta istnieją w specyfikacjach producenta. Chevrolet poddaje swoje oryginalne części zamienne rygorystycznym testom laboratoryjnym w warunkach drogowych. Firmy zewnętrzne produkują mniej rygorystycznie testowane części zamienne, które nie są montowane w nowych samochodach Chevrolet, ale są dostarczane wyłącznie dealerom i warsztatom w celu wymiany i naprawy.

Na co należy zwrócić uwagę przy zakupie używanych części zamiennych do Chevroleta?

Przy zakupie używanych części zamiennych do Chevroleta najważniejszym kryterium wyboru jest kompatybilność. Można to sprawdzić za pomocą numeru części. Przed zakupem należy również sprawdzić wiek, przebieg i stan części. Niska cena nie powinna odbywać się kosztem funkcjonalności lub bezpieczeństwa przez kolejne dziesiątki tysięcy kilometrów.

Jak mogę zidentyfikować podrobione części do Chevroleta?

Czasami trudno jest zidentyfikować podrobione części Chevrolet. Wskazuje na to między innymi wyjątkowo korzystna cena. Czasami brakuje logo Chevroleta i nazwy producenta. Inną uderzającą cechą nowych części jest brak oryginalnego opakowania. Kolejną wskazówką może być brak ekspertyzy w przypadku części samochodowych, które wymagają ekspertyzy, na przykład felg.

Jak kształtują się ceny używanych części Chevrolet w porównaniu do innych marek samochodów?

Ceny używanych części Chevrolet nie różnią się znacząco od cen innych marek samochodów. Im rzadszy jest model Chevroleta, tym droższa będzie odpowiednia część zamienna. Używane części Chevrolet do mniejszych modeli są tańsze niż te do największych pojazdów producenta. W porównaniu marek, ceny są nieco wyższe niż w przypadku marek niemieckich.

Jaka jest ogólna jakość używanych części samochodowych Chevrolet w porównaniu do innych marek?

Ogólna jakość używanych części samochodowych do Chevrolet jest bardzo podobna w porównaniu do innych marek samochodów. Oryginalne części w testowanym stanie używanym są tak samo funkcjonalne, jak części samochodowe innych marek po takich testach. Takie stwierdzenie nie jest możliwe w przypadku używanych części zamiennych.

Jaka jest ogólna jakość używanych silników Chevroleta pod względem ogólnej trwałości/wydajności w porównaniu do innych marek?

Ogólna jakość używanych silników Chevroleta przewyższa inne marki pod względem ogólnej trwałości/ przebiegu. Eksperci z doświadczeniem Chevroleta w terenie i na drogach donoszą o przebiegach nowych silników sięgających nawet 400 000 kilometrów. Dobrze utrzymany używany silnik może zatem nadal osiągać nawet pięcio- lub sześciocyfrowe przebiegi, a jego żywotność może wynosić kilka kolejnych lat.

Jak wypada ogólna jakość używanych skrzyń biegów Chevroleta w porównaniu z innymi markami pod względem ogólnej żywotności/ przebiegu?

Ogólna jakość używanych skrzyń biegów Chevroleta pod względem żywotności i przebiegu jest porównywalna z jakością silnika w tym samym modelu Chevroleta. Przy regularnej wymianie oleju i stylu jazdy w średnim zakresie prędkości, całkowity przebieg znacznie przekraczający 500 000 kilometrów jest całkiem możliwy od pierwszego fabrycznego napędu, tj. dla kolejnych instalacji pomniejszonych o już przejechane odległości.

Jak mogę się dowiedzieć, czy część zamienna Chevroleta jest objęta wycofaniem?

KBA napisze do właścicieli pojazdów, których Chevrolet podlega wycofaniu z rynku. Wycofania są ograniczone do modeli pojazdów, których dotyczą i opisują dokładnie, która część zamienna Chevroleta musi zostać natychmiast wymieniona na koszt producenta w wyspecjalizowanym warsztacie. Warsztat ten jest zazwyczaj już poinformowany o wycofaniu części z rynku.

Czy istnieje gwarancja na używane części zamienne Chevroleta?

Gwarancja na oryginalne używane części zamienne Chevroleta zależy od poprzedniego okresu użytkowania i ogólnego stanu. Sam Chevrolet oferuje 24-miesięczną gwarancję. Jeśli oryginalna część zamienna zostanie zamontowana w innym modelu Chevroleta w najlepszym stanie, np. po rocznym przebiegu, jest ona objęta roczną gwarancją producenta.

W jakich krajach produkowane są części samochodowe Chevrolet?

Części samochodowe Chevrolet są produkowane głównie w USA i Korei Południowej. Często to sami producenci pojazdów wysyłają części zamienne do dużych magazynów. Istnieją jednak również oddzielne zakłady produkcyjne w tych samych krajach, w których produkowane są tylko części zamienne. Są one następnie przeznaczone głównie na rynek napraw i samochodów używanych.

Którzy dostawcy używają Chevroleta do produkcji oryginalnych części samochodowych?

Dostawcy oryginalnych części samochodowych korzystają z odpowiednich zakładów produkcyjnych w wymienionych krajach, aby kupować sprawdzoną jakość w handlu hurtowym i internetowym dla warsztatów samochodowych i udostępniać ją na niemieckim rynku Chevroleta. Obejmuje to na przykład autoparts24.pl. Niektóre gamy produktów są całkowicie wyspecjalizowane w tej marce pojazdów, inne można znaleźć między innymi markami samochodów jako nowe lub używane oryginalne części samochodowe.

Jaka jest historia marki Chevrolet?

Historia Chevroleta rozpoczyna się wraz z emigracją szwajcarskiego pioniera motoryzacji Louisa Chevroleta. Poznał on Williama C. Duranta w Ameryce i wspólnie z nim założył markę samochodów Chevrolet w 1911 roku – wykorzystując również swoje doświadczenie jako odnoszący sukcesy kierowca wyścigowy. Po różnicach między założycielami i kilku nowych premierach, firma została przejęta przez General Motors, częściowo z powodu błędnych decyzji ekonomicznych i braku sukcesu rynkowego Chevroleta Classic Six (1912) i mniej udanego Chevroleta Series 490 (1914). Pomimo zawirowań II wojny światowej, produkcja nie została wstrzymana, a jedynie przestawiona na pojazdy wojskowe. W latach 60. nastąpił znaczny wzrost, kiedy Chevrolet zdominował amerykański sektor samochodów osobowych nowymi modelami cywilnymi. Po kryzysie naftowym i wojnie cenowej Chevrolet skupił się na zaspokajaniu popytu na lekkie i przystępne cenowo pojazdy użytkowe. Od 2014 roku marka całkowicie wycofała się z rynków Europy Zachodniej i Niemiec.

Jaki rodzaj dostawy powinienem wybrać?

shipping iconPrzesyłka ekspresowa

Ta opcja sprawdza się najlepiej, gdy dana przesyłka ma zostać dostarczona pod wskazany adres w jak najkrótszym czasie. Wybierając dostawę ekspresową, zamówiona część używana zostanie doręczona za dodatkową opłatą w ciągu 1-2 dni roboczych.

shipping iconPrzesyłka standardowa

Koszty tego rodzaju przesyłki są już wliczone w cenę każdego oferowanego przez nas towaru. Wybierając dostawę standardową, zamówiona część używana zostanie doręczona bezpłatnie w ciągu 3-5 dni roboczych.

 • CHEVROLET AVEO / KALOS Saloon (T250, T255) - Klamry pasów bezpieczeństwa
  Klamry pasów bezpieczeństwa CHEVROLET AVEO / KALOS Saloon (T250, T255)
  • Pozycja: Tył po lewej
  • Przebieg/km: 110000
  • Rok produkcji: 2009
  • Numer części: F_0001_217500
  Więcej informacji
  29,94 PLN Nie dotyczy VAT: Dostawa: dni robocze Dodaj do koszyka
  Dostawa ekspresowa może być dokupiona
 • CHEVROLET SPARK (M300) - Kierunkowskaz – przedni błotnik
  Kierunkowskaz – przedni błotnik CHEVROLET SPARK (M300)
  • Przebieg/km: 105000
  • Rok produkcji: 2011
  • Numer części: A_0070_SJ04764
  Więcej informacji
  264,15 PLN Nie dotyczy VAT: 214,76 Dostawa: 4-5 dni robocze Dodaj do koszyka
  Dostawa ekspresowa może być dokupiona
 • CHEVROLET SUBURBAN (GMT 900) - Ramię wycieraczki
  Ramię wycieraczki CHEVROLET SUBURBAN (GMT 900)
  • Numery oryginalne: 24030960,
   25875220
  • Pozycja: Strona lewa
  • Przebieg/km: 152000
  • Rok produkcji: 2008
  • Numer części: D_0036_777450
  Więcej informacji
  36,60 PLN Nie dotyczy VAT: Dostawa: dni robocze Dodaj do koszyka
  Dostawa ekspresowa może być dokupiona
 • CHEVROLET SUBURBAN (GMT 900) - Ramię wycieraczki
  Ramię wycieraczki CHEVROLET SUBURBAN (GMT 900)
  • Numery oryginalne: 24030960,
   25872300
  • Pozycja: Strona prawa
  • Przebieg/km: 152000
  • Rok produkcji: 2008
  • Numer części: D_0036_777449
  Więcej informacji
  36,60 PLN Nie dotyczy VAT: Dostawa: dni robocze Dodaj do koszyka
  Dostawa ekspresowa może być dokupiona
 • CHEVROLET TRANS SPORT - Ramię wycieraczki
  Ramię wycieraczki CHEVROLET TRANS SPORT
  • Numery oryginalne: 15283006,
   89813-564,
   15283006
  • Pozycja: Strona prawa
  • Rok produkcji: 2000
  • Numer części: D_0036_780042
  Więcej informacji
  38,40 PLN Nie dotyczy VAT: Dostawa: dni robocze Dodaj do koszyka
  Dostawa ekspresowa może być dokupiona
 • CHEVROLET TRANS SPORT - Ramię wycieraczki
  Ramię wycieraczki CHEVROLET TRANS SPORT
  • Numery oryginalne: 89813565,
   10430077,
   10430077
  • Pozycja: Strona lewa
  • Rok produkcji: 2000
  • Numer części: D_0036_780043
  Więcej informacji
  38,40 PLN Nie dotyczy VAT: Dostawa: dni robocze Dodaj do koszyka
  Dostawa ekspresowa może być dokupiona
 • CHEVROLET TRANS SPORT - Ramię wycieraczki
  Ramię wycieraczki CHEVROLET TRANS SPORT
  • Numery oryginalne: 15283006,
   15283006
  • Pozycja: Strona prawa
  • Przebieg/km: 193530
  • Rok produkcji: 1998
  • Numer części: D_0036_895521
  Więcej informacji
  38,40 PLN Nie dotyczy VAT: Dostawa: dni robocze Dodaj do koszyka
  Dostawa ekspresowa może być dokupiona
 • CHEVROLET TRANS SPORT - Ramię wycieraczki
  Ramię wycieraczki CHEVROLET TRANS SPORT
  • Numery oryginalne: 15283006,
   29813-564,
   15283006
  • Pozycja: Strona prawa
  • Przebieg/km: 210000
  • Rok produkcji: 2000
  • Numer części: D_0036_782123
  Więcej informacji
  38,40 PLN Nie dotyczy VAT: Dostawa: dni robocze Dodaj do koszyka
  Dostawa ekspresowa może być dokupiona
 • CHEVROLET TRANS SPORT - Kierunkowskaz – przedni błotnik
  Kierunkowskaz – przedni błotnik CHEVROLET TRANS SPORT
  • Numery oryginalne: 90386318,
   90386318
  • Pozycja: Strona prawa
  • Przebieg/km: 200540
  • Rok produkcji: 2003
  • Numer części: D_0145_1127119
  Więcej informacji
  38,40 PLN Nie dotyczy VAT: Dostawa: dni robocze Dodaj do koszyka
  Dostawa ekspresowa może być dokupiona
 • CHEVROLET CRUZE Hatchback (J305) - Kierunkowskaz – przedni błotnik
  Kierunkowskaz – przedni błotnik CHEVROLET CRUZE Hatchback (J305)
  • Numery oryginalne: 95931771,
   95931771
  • Pozycja: Strona prawa
  • Przebieg/km: 133550
  • Rok produkcji: 2014
  • Numer części: D_0133_804545
  Więcej informacji
  38,40 PLN Nie dotyczy VAT: Dostawa: dni robocze Dodaj do koszyka
  Dostawa ekspresowa może być dokupiona