Menu toggle

Witamy

UŻYWANE CZĘŚCI ZAMIENNE DO TESLA

WŁAŚNIE TERAZ 3.434 Dostępnych części

Wybierz swój model

Szukaj według OEM, kodu silnika itp.

UŻYWANE CZĘŚCI ZAMIENNE DO TESLA

WŁAŚNIE TERAZ 3.434 Dostępnych części

Wybierz swój model

Największy wybór części zamiennych w Europie

Bezpłatna i szybka dostawa

Pełna polityka zwrotów

Wybierz swój model

1. Dlaczego powinienem kupować oryginalne, używane części samochodowe Tesla na Autoparts24?

2. Ile części samochodowych Tesla jest dostępnych w Autoparts24?

3. Dlaczego Autoparts24 jest lepszym wyborem niż lokalne złomowisko?

4. Jak upewnić się, że część Tesla pasuje do Twojego pojazdu?

5. Jak znaleźć części samochodowe Tesla w katalogu Autoparts24?

6. Dlaczego ceny części samochodowych Tesla w Autoparts24 są tak atrakcyjne?

7. Jakie korzyści oferuje Autoparts24 hurtownikom i warsztatom?

8. Jak bezpieczne i przyjazne dla klienta są zakupy w Autoparts24?

9. Jak znaleźć numer części dla mojego konkretnego modelu i rocznika Tesla?

10. Gdzie mogę znaleźć numer części na części samochodowej Tesla?

11. Czy istnieją różnice w jakości między oryginalnymi i zamiennymi częściami do Tesli?

12. Jakie ryzyko wiąże się z używaniem używanych części w moim samochodzie Tesla?

13. Na co powinienem zwrócić uwagę kupując używane części zamienne do Tesli?

14. Jak mogę zidentyfikować podrobione oryginalne części Tesla?

15. Jak kształtują się ceny używanych części Tesla w porównaniu do innych marek samochodów?

16. Jak wypada ogólna jakość używanych części samochodowych Tesla w porównaniu do innych marek samochodów?

17. Jak mogę się dowiedzieć, czy część zamienna Tesla jest objęta wycofaniem?

18. Czy istnieje gwarancja na używane części zamienne Tesla?

19. W jakich krajach produkowane są części samochodowe Tesla?

20. Z usług jakich dostawców korzysta Tesla w zakresie oryginalnych części samochodowych?

21. Jakie są najpopularniejsze serie i modele Tesli?

22. Jaka jest historia Tesli?

Dlaczego powinienem kupować oryginalne, używane części samochodowe Tesla na Autoparts24?

autoparts24.pl to wiodący internetowy rynek wysokiej jakości używanych części samochodowych Tesla. W czasach, gdy zrównoważony rozwój i innowacje są na pierwszym planie, oferujemy szeroką gamę części zamiennych Tesla, która jest nie tylko bardzo przyjazna dla środowiska, ale także bardzo atrakcyjna finansowo.

Ile części samochodowych Tesla jest dostępnych w Autoparts24?

Autoparts24 oferuje imponujący wybór 3 495 części samochodowych Tesla pochodzących bezpośrednio od 120 firm zajmujących się recyklingiem samochodów w Niemczech i Europie. Ten szeroki wybór znacznie przekracza to, co można znaleźć na lokalnym złomowisku lub w firmie zajmującej się recyklingiem samochodów, zapewniając właścicielom Tesli niezawodne źródło części zamiennych.

Dlaczego Autoparts24 jest lepszym wyborem niż lokalne złomowisko?

Autoparts24 to wygodna i nowoczesna alternatywa dla tradycyjnych złomowisk. Nasi klienci doceniają możliwość przeglądania naszej szerokiej oferty online i porównywania używanych części bez konieczności wychodzenia z domu. Nasz szeroki wybór, łatwa dostępność i doskonała obsługa klienta sprawiają, że Autoparts24 jest preferowanym wyborem dla właścicieli Tesli.

Jak upewnić się, że część Tesla pasuje do Twojego pojazdu?

Dzięki naszym precyzyjnym funkcjom wyszukiwania, w których można znaleźć części według numeru VIN/podwozia i numeru OEM, minimalizujesz ryzyko dokonania niewłaściwego zakupu. Funkcje te zapewniają, że wybrana część idealnie pasuje do Twojego samochodu Tesla.

Jak znaleźć części samochodowe Tesla w katalogu Autoparts24?

Nasz przyjazny dla użytkownika katalog online umożliwia ukierunkowane wyszukiwanie za pomocą numeru VIN, numeru klucza lub numeru OEM. To znacznie ułatwia znalezienie potrzebnej części zamiennej Tesla i sprawia, że proces jest wydajny i prosty.

Dlaczego ceny części samochodowych Tesla w Autoparts24 są tak atrakcyjne?

Nasze korzystne ceny wynikają z naszego zaangażowania w recykling części samochodowych. Pozwala nam to oferować wysokiej jakości części Tesla za ułamek ceny nowych części bez uszczerbku dla jakości.

Jakie korzyści oferuje Autoparts24 hurtownikom i warsztatom?

Autoparts24 służy jako cenne źródło informacji zarówno dla hurtowników, jak i warsztatów potrzebujących wysokiej jakości części Tesla. Dzięki naszym atrakcyjnym cenom i dużemu wyborowi, możemy pomóc Twojej firmie pomóc klientom szybko i niedrogo.

Jak bezpieczne i przyjazne dla klienta są zakupy w Autoparts24?

Oferujemy bezpieczne metody płatności, bezpłatną wysyłkę, kompleksową politykę zwrotów i niemieckojęzyczną obsługę klienta. Środki te zapewniają, że zakupy w Autoparts24 są bezpieczne, przyjemne i satysfakcjonujące. Wybierz Autoparts24 dla swoich części samochodowych Tesla i skorzystaj z naszego szerokiego wyboru, konkurencyjnych cen i doskonałej obsługi klienta. Na autoparts24.pl znajdziesz najlepsze rozwiązanie dla wszystkich potrzeb związanych z częściami do samochodów Tesla.

Jak znaleźć numer części dla mojego konkretnego modelu i rocznika Tesla?

Najprostszym sposobem na znalezienie numeru części dla konkretnego modelu Tesla i roku produkcji jest katalog części Tesla. Tesla udostępnia ten katalog części zamiennych online. Na Autoparts24 kierowcy Tesli mogą znaleźć odpowiednią część zamienną do swojego samochodu za pomocą funkcji wyszukiwania części.

Gdzie mogę znaleźć numer części na części samochodowej Tesla?

Numer części na części samochodowej Tesla jest albo wytłoczony w materiale, albo wydrukowany na nim, albo można go znaleźć na naklejce. Części Tesla mają zwykle numer części, który zaczyna się od 7-cyfrowego kodu numerycznego. Po nim następuje myślnik, dwie cyfry i kolejny myślnik, a następnie litery.

Czy istnieją różnice w jakości między oryginalnymi i zamiennymi częściami do Tesli?

Mogą występować różnice w jakości między oryginalnymi i zamiennymi częściami do Tesli. Tesla starannie opracowuje i testuje wszystkie części, aby zagwarantować bezpieczeństwo i niezawodność. Niższe standardy jakości są czasami stosowane do części reprodukowanych. Może to prowadzić do odchyleń w dopasowaniu lub skrócenia żywotności w porównaniu z oryginałem.

Jakie ryzyko wiąże się z używaniem używanych części w moim samochodzie Tesla?

Używanie używanych części w samochodzie Tesla wiąże się z niewielkim ryzykiem, jeśli weźmie się pod uwagę kilka kwestii. Używane części powinny pochodzić z wiarygodnych źródeł i oczywiście być całkowicie nienaruszone. Firmy partnerskie Autoparts24 dokładnie sprawdzają części Tesli przed ich sprzedażą.

Na co powinienem zwrócić uwagę kupując używane części zamienne do Tesli?

Kupując używane części zamienne Tesla, kupujący powinni zwrócić uwagę na kilka kwestii. Na przykład, niektóre komponenty zainstalowane w Tesli mogą się różnić, na przykład po liftingu lub aktualizacji modelu. Pomaga to dokładnie porównać części. Ponadto należy kupować tylko oryginalne części.

Jak mogę zidentyfikować podrobione oryginalne części Tesla?

Podrobione oryginalne części Tesla można rozpoznać po wielu cechach. Na przykład opakowanie części może różnić się od oryginalnego lub etykieta na części może być inna. Często brakuje logo Tesla. Konstrukcja podrobionych części również czasami różni się od części oryginalnej. W przypadku Tesli znane są na przykład podrabiane obręcze kół.

Jak kształtują się ceny używanych części Tesla w porównaniu do innych marek samochodów?

Ceny używanych części Tesla są zazwyczaj nieco wyższe w porównaniu do innych marek samochodów. Na przykład, używany czujnik ABS do pojazdów Tesla kosztuje od około 70 euro w górę w Autoparts24. Podobne części samochodowe do BMW, Forda lub Fiata są dostępne w korzystniejszych cenach.

Jak wypada ogólna jakość używanych części samochodowych Tesla w porównaniu do innych marek samochodów?

Ogólnej jakości używanych części samochodowych do Tesla nie można krytykować w porównaniu do innych marek samochodów. Tesla, wraz ze swoimi dostawcami, przywiązuje dużą wagę do wysokiej jakości komponentów pojazdów. Jest to również widoczne w przypadku używanych części Tesla.

Jak mogę się dowiedzieć, czy część zamienna Tesla jest objęta wycofaniem?

Istnieją różne sposoby, aby dowiedzieć się, czy część zamienna Tesla podlega wycofaniu. Tesla często publikuje wycofania w Internecie i są one również wymienione w bazie danych wycofań niemieckiego Federalnego Urzędu Transportu Samochodowego. Na przykład wiosną 2022 r. wycofano wadliwie wyprodukowane zwrotnice do Tesla Model Y.

Czy istnieje gwarancja na używane części zamienne Tesla?

Gwarancja na używane części zamienne Tesla może zostać udzielona dobrowolnie przez sprzedawcę. Niezależnie od tego, używane części Tesla są zazwyczaj objęte gwarancją. Okres gwarancji wynosi zazwyczaj 2 lata, ale w Niemczech może zostać skrócony do 1 roku.

W jakich krajach produkowane są części samochodowe Tesla?

Części samochodowe Tesla są produkowane w wielu różnych krajach. Lokalizacja produkcji zależy częściowo od lokalizacji danej fabryki pojazdów. Części Tesla są produkowane na przykład w USA, ale także w Chinach. Części dla niemieckiej fabryki często pochodzą z Niemiec.

Z usług jakich dostawców korzysta Tesla w zakresie oryginalnych części samochodowych?

Tesla korzysta z usług różnych znanych dostawców oryginalnych części samochodowych. Należą do nich Panasonic, LG Chem, CATL, Bosch i Infineon. Niemiecka produkcja Tesli wykorzystuje dostawców takich jak Stabilus do napędów elektromechanicznych, ZF Friedrichshafen do części podwozia i Recaro do siedzeń.

Jakie są najpopularniejsze serie i modele Tesli?

Najpopularniejsze modele Tesli to Model Y, Model 3, Model S i Model X. W Niemczech Model Y i Model 3 są szczególnie popularne. Według Federalnego Urzędu Transportu Samochodowego w 2023 r. w Niemczech zarejestrowano 45 818 nowych egzemplarzy Modelu Y. Czyni to ten model najczęściej rejestrowanym samochodem elektrycznym w Niemczech w 2023 roku.

Jaka jest historia Tesli?

Historia Tesli rozpoczyna się w 2003 roku wraz z założeniem firmy przez dwóch inżynierów. Elon Musk dołączył do firmy dopiero w 2004 roku. Producent samochodów zyskał większą sławę dzięki modelowi Tesla Roadster, który był produkowany od 2008 do 2012 roku. Model S został dodany w 2012 roku, a Model X jest również dostępny od 2015 roku. Model 3 został dodany do gamy modeli w 2017 roku, a Model Y został wprowadzony na rynek w 2020 roku.

Jaki rodzaj dostawy powinienem wybrać?

shipping iconPrzesyłka ekspresowa

Ta opcja sprawdza się najlepiej, gdy dana przesyłka ma zostać dostarczona pod wskazany adres w jak najkrótszym czasie. Wybierając dostawę ekspresową, zamówiona część używana zostanie doręczona za dodatkową opłatą w ciągu 1-2 dni roboczych.

shipping iconPrzesyłka standardowa

Koszty tego rodzaju przesyłki są już wliczone w cenę każdego oferowanego przez nas towaru. Wybierając dostawę standardową, zamówiona część używana zostanie doręczona bezpłatnie w ciągu 3-5 dni roboczych.

 • TESLA MODEL 3 (5YJ3) - Podświetlenie tablicy rejestracyjnej
  Podświetlenie tablicy rejestracyjnej TESLA MODEL 3 (5YJ3)
  • Numery oryginalne: 9786107243,
   1449730
  • Rok produkcji: 2021
  • Numer części: D_0041_1224428
  Więcej informacji
  337,52 PLN Nie dotyczy VAT: 274,41 Dostawa: 4-5 dni robocze Dodaj do koszyka
  Dostawa ekspresowa może być dokupiona
 • TESLA MODEL 3 (5YJ3) - Podświetlenie tablicy rejestracyjnej
  Podświetlenie tablicy rejestracyjnej TESLA MODEL 3 (5YJ3)
  • Numery oryginalne: 9786107243,
   1449730
  • Rok produkcji: 2021
  • Numer części: D_0041_1224429
  Więcej informacji
  337,52 PLN Nie dotyczy VAT: 274,41 Dostawa: 4-5 dni robocze Dodaj do koszyka
  Dostawa ekspresowa może być dokupiona
 • TESLA MODEL 3 (5YJ3) - Podświetlenie tablicy rejestracyjnej
  Podświetlenie tablicy rejestracyjnej TESLA MODEL 3 (5YJ3)
  • Numery oryginalne: 1449730-00-BV
  • Przebieg/km: 67870
  • Rok produkcji: 2019
  • Numer części: D_0076_2586629
  Więcej informacji
  337,52 PLN Nie dotyczy VAT: 274,41 Dostawa: 4-5 dni robocze Dodaj do koszyka
  Dostawa ekspresowa może być dokupiona
 • TESLA MODEL 3 (5YJ3) - Podświetlenie tablicy rejestracyjnej
  Podświetlenie tablicy rejestracyjnej TESLA MODEL 3 (5YJ3)
  • Numery oryginalne: 1449730-00-BV
  • Przebieg/km: 67870
  • Rok produkcji: 2019
  • Numer części: D_0076_2586630
  Więcej informacji
  337,52 PLN Nie dotyczy VAT: 274,41 Dostawa: 4-5 dni robocze Dodaj do koszyka
  Dostawa ekspresowa może być dokupiona
 • TESLA MODEL X (5YJX) - Przełącznik podnoszenia szyb
  Przełącznik podnoszenia szyb TESLA MODEL X (5YJX)
  • Numery oryginalne: A2049058202,
   1003749X0B
  • Pozycja: Tył po lewej
  • Przebieg/km: 81170
  • Rok produkcji: 2018
  • Numer części: D_0144_1498176
  Więcej informacji
  337,52 PLN Nie dotyczy VAT: 274,41 Dostawa: 4-5 dni robocze Dodaj do koszyka
  Dostawa ekspresowa może być dokupiona
 • TESLA MODEL X (5YJX) - Przełącznik podnoszenia szyb
  Przełącznik podnoszenia szyb TESLA MODEL X (5YJX)
  • Numery oryginalne: A2049058202,
   1003749X0B
  • Pozycja: Tył po prawej
  • Przebieg/km: 81170
  • Rok produkcji: 2018
  • Numer części: D_0144_1498177
  Więcej informacji
  337,52 PLN Nie dotyczy VAT: 274,41 Dostawa: 4-5 dni robocze Dodaj do koszyka
  Dostawa ekspresowa może być dokupiona
 • TESLA MODEL 3 (5YJ3) - Podświetlenie tablicy rejestracyjnej
  Podświetlenie tablicy rejestracyjnej TESLA MODEL 3 (5YJ3)
  • Numery oryginalne: 144973000B
  • Przebieg/km: 28970
  • Rok produkcji: 2020
  • Numer części: D_0144_1499613
  Więcej informacji
  337,52 PLN Nie dotyczy VAT: 274,41 Dostawa: 4-5 dni robocze Dodaj do koszyka
  Dostawa ekspresowa może być dokupiona
 • TESLA MODEL 3 (5YJ3) - Podświetlenie tablicy rejestracyjnej
  Podświetlenie tablicy rejestracyjnej TESLA MODEL 3 (5YJ3)
  • Numery oryginalne: 144973000B
  • Przebieg/km: 28970
  • Rok produkcji: 2020
  • Numer części: D_0144_1499614
  Więcej informacji
  337,52 PLN Nie dotyczy VAT: 274,41 Dostawa: 4-5 dni robocze Dodaj do koszyka
  Dostawa ekspresowa może być dokupiona
 • TESLA MODEL Y (5YJY) - Podświetlenie tablicy rejestracyjnej
  Podświetlenie tablicy rejestracyjnej TESLA MODEL Y (5YJY)
  • Numery oryginalne: 144973000B
  • Pozycja: Tył po lewej
  • Rok produkcji: 2022
  • Numer części: D_0023_1250979
  Więcej informacji
  337,52 PLN Nie dotyczy VAT: 274,41 Dostawa: 4-5 dni robocze Dodaj do koszyka
  Dostawa ekspresowa może być dokupiona
 • TESLA MODEL Y (5YJY) - Podświetlenie tablicy rejestracyjnej
  Podświetlenie tablicy rejestracyjnej TESLA MODEL Y (5YJY)
  • Numery oryginalne: 144973000B
  • Pozycja: Tył po prawej
  • Rok produkcji: 2022
  • Numer części: D_0023_1250980
  Więcej informacji
  337,52 PLN Nie dotyczy VAT: 274,41 Dostawa: 4-5 dni robocze Dodaj do koszyka
  Dostawa ekspresowa może być dokupiona